Hakkımızda

SALON SEMAZEN

SALON SEMAZEN

SALON SEMAZEN İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA 14 ŞUBESİYLE EN ÖZEL GÜNLERİNİZE KALİTELİ HİZMETİ VE PROFESYONEL EKİBİYLE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.

İnsanların kendilerini ve sevdiklerini ödüllendirdiği hayata kısa bir mola verildiği anlardır düğünler. Bunun içindir ki, insanlar bu kadar özel anlarını, mümkün olduğunca kusursuz bir şekilde yaşamak ve yaşatmak isterler. Hayatlarında bundan sonra çizecekleri yolu ve bu yolun ne kadar kusursuz olduğunu duyurmak ve yaşatmak kolay değildir. İşte biz Salon Semazen olarak, sizlere en kaliteli hizmeti vererek bu en güzel günlerinize elimizden geldiğince katkıda bulunmak istiyoruz. Hayatlarında bundan sonra çizecekleri yolu ve bu yolun ne kadar kusursuz olduğunu duyurmak ve yaşatmak kolay değildir. İşte biz Salon Semazen olarak sizlere en kaliteli hizmeti vererek, bu en güzel günlerinize elimizden geldiğince katkıda bulunmak istiyoruz. Salonumuz klimalı ve 14 adet olup 2000 kişilik kapasitesi mimarisi ve size sunduğu hizmetleriyle Yılların deneyimli kadrosu ve kalite anlayışı ile size hayatınız boyunca unutamayacağınız yaşamınızın en özel gecesini vaat ediyoruz. salonumuzda Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı, İş yemekleri, Parti ve Dernek Geceleri vb. organizasyonlarla sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

İstanbulun en kaliteli düğün salonunda sizde unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız gelin görüşelim. Gelin ve Farkımızı Gözlerinizle Görün.
• “Özel Zamanlar, Güzel Mekanlar İster” anlayışıyla yola çıkan Salon Semazen , kaliteli hizmeti ve güçlü kadrosuyla yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlarınız için İstanbul’un merkezi Ümraniyede’te sevgiyi ve güzelliği dostlarınızla paylaşabileceğiniz seçkin bir mekan…
• Kadınlara ve Erkeklere ait iki ayrı salonu ve 2000 kişiye kadar misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz ferah bir ortam…
• Yemeklerin lezzeti ve servis hizmetlerindeki titizlik, konuklarımıza karşı yüzünüzü ağartırken, siz de kanun ve ney eşliğinde klasik musikimizin nadide eserleriyle ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
• Bilgisayar üzerinden kamera çekimi ve DVD veya VCD formatında kayıt…
• Kaliteli ses ve ışık sistemi…
• Bilgisayarlı ana kumanda, projeksiyonla sunum imkanı…
• Seminer ve konferanslara uygun salon düzeni…
• Bay ve bayan mescidi…
• Kanal tipli klimalarla sıcak ve soğuk havalandırma…
• Otomatik jeneratör desteği…
• Ayrıca, iftar ve aile yemekleriniz için Semazen Salonları hizmetinizdedir…
• Salon Semazen olarak sizleri unutulmayacak günlerinizi en güzel şekilde paylaşmak ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için bekliyoruz.

BÜTÜN SALONLARIMIZDA ÇİFT BARKOVİZYON, SON SİSTEM SES DİZAYNI, SESE DUYARLI LAZER VE SİS ŞOVU SİSTEMİ, KLİMA, OTOPARK, ÇİFT ASANSÖR, BAY-BAYAN MESCİD, ANNE BAKIM ÜNİTESİ, ÇOCUK OYUN ALANI VE CAFETERYA BULUNMAKLA BERABER HER SALONUMUZDA FARKLI BİR ATMOSFER YAKALAMANIZ MÜMKÜNDÜR.
SALON SEMAZEN HİZMETTE SINIR TANIMIYOR. DAHA İYİ HİZMET İÇİN PROFESYONEL BİR EKİBE SAHİP GÜZELLİK SALONU, ÇEŞİTLİ MODELLERİYLE GELİNLİK ABİYE MODA EVİ VE 30 FARKLI DOĞAL DEKOR ORTAMINDA PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK EKİPMANLARIYLA ANILARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEK FOTOĞRAF STÜDYOSUNUDA BÜNYESİNDE BULUNDURUYOR.
BİZİMLE İLKLERİ YAŞAMAK İSTER MİSİNİZ?
SİZ HİÇ SALONA, PİSTE KADAR MUHTEŞEM BİR ŞOVLA GİREN GELİN ARABASI GÖRDÜNÜZ MÜ? YA OSMANLI DESENLERİYLE SULTANLARA YARAŞIR BİR SALON? EVLİLİĞE İLK ADIMINIZDA KONUKLARINIZIN KARŞISINA MUHTEŞEM BİR GÖRSELLİKTE GELİN YOLU TÜNELİNDEN ÇIKMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

EVET SALON SEMAZEN OLARAK… İSTEKLERİNİZİ BİLİYORUZ, MUTLULUĞUNUZU PAYLAŞIYORUZ…